kvalita

Rok 2008

Polské Centrum Výzkumu a Certifikace S.A., vedoucí organizace s 50-ti letými zkušenostmi z oblasti výzkumu a certifikace výrobků a také certifikace systémů řízení spolu s Redakcí Výroční Zprávy Právních Novin ohodnotily Firmu Vipharm S.A. cenou Kvalita Roku 2008 za léčivý přípravek Megalia a také poctily uznávaným titulem Stříbrná Kvalita Roku.

Rok 2007

Polské Centrum Výzkumu a Certifikace S.A., vedoucí organizaci s 50-ti letými zkušenostmi z oblasti výzkumu a certifikace výrobků a také certifikace systémů řízení spolu s Redakcí Výroční Zprávy Právních Novin ohodnotily Firmu Vipharm S.A. cenou Kvalita Roku 2007 za léčivý přípravek Atrozol. 13. listopadu roku 2007 obdržela firma Vipharm S.A. cenu Leader Programu Rozvoje Podnikání - hodnocení dostávají významné osobnosti a instituce, které měly velký podíl na hospodářském rozvoji Mazowsza. 21. dubna roku 2007 během slavnostního setkání na počest 20–ti letého působení prvního Klubu Amazonek v Polsku - Sdružení Žen po Mastektomii „Amazonky“, byla oceněna firma Vipharm cenou Amazonky z Venuše.

Rok 2006

25. dubna 2006 byla firma Vipharm S.A. oceněna deníkem "Puls Businessu" certifikátem potvrzujícím členství v elitním Klubu Gazel Businessu.

Rok 2005

V roce 2005 získala firma Vipharm S.A. Certifikát Inovací vydávaný Polskou Akademií Věd. Titul je přiznávám již čtyři roky polským společnostem, firmám a také institucím ve třech kategoriích: výrobek, služba a inovace.